Kommenteeri

Euroopa Perekonnaseisuametnike Kutseliidu 2023. aasta kongressi eelinfo

Euroopa Perekonnaseisuametnike Kutseliidu (EPK) 21. kongress toimub seekord esmakordselt Eestis, ajavahemikul 27.04 – 28.04.2023, asukohaga Nordic Hotel Forum Tallinn.
Kongressi programm on ulatuslik ja laieneb kahele päevale (27–28.04) ning sisaldab Euroopas aktuaalsete valdkondlike teemade käsitlusi ja ülevaateid perekonnaseisutoimingute arengutest.  Kongress annab võimaluse Euroopa riikide perekonnaseisuametnike kogemuste vahetamiseks, et muuta avalike teenuste kasutamine inimeste jaoks võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Kavas on Eesti digitaalsete lahenduste tutvustamine ja riikidevahelise koostöö tõhustamine, et pakkuda e-riigi teenuseid kättesaadavamalt, kasutajakesksemalt ja ühtsemalt. Tulemina loodetakse kaasaaitamist   uute digilahenduste käivitamiseks teistes Euroopa riikides, mis tagaks kiirema Euroopa-sisese perekonnaseisualaste dokumentide liikumise.

Aruteluteemad puudutavad veel mitmeid muid erinevaid perekonnaseisu- ja rahvastikutoiminguid. Samuti kuulub kongressi kavasse Eesti tutvustamine läbi kultuuriprogrammi ja piduliku ühisürituse. Varasemate kongresside kohta leiab infot https://evs-eu.org/kongress / 

Eesti Perekonnaseisuametnike Kutseliit on Euroopa Perekonnaseisuametnike Kutseliidu liige alates 2017.a septembrist.

 Vaata lisaks: https://evs-eu.org/en/

 


Lisa kommentaar

Email again: